Reference

Velmi děkuji paní Hozové za službu, kterou pro mne udělala, tedy vše, co je spjato s pronájmem nemovitosti. Její profesionální a velmi vstřícné jednání hovoří o tom, že má velké zkušenosti a svou práci dělá ráda. Kdybych někdy opět chtěl řešit cokoliv v oboru, kterému se věnuje, byla by první, koho bych oslovil. Mám k tomuto jen 3 slova: "MOHU JEDINĚ DOPORUČIT!!!"

Moc děkujeme za skvělou spolupráci. Vše probíhalo tak, jak jsme se domluvili. Vše bez jediné chybičky. Společnost, zejména pana Svitáka s panem Štenzelem, mohu jen a jen doporučit. Ještě jednou děkujeme! Moc rádi Vás zase uvidíme:-)

Profesionální přístup, velmi dobrá,rychlá komunikace. Snaha nalézt nejjednodušší řešení.  Proces koupě proběhl hladce a ke spokojenosti všech zúčastněných stran.
Ještě jednou děkuji a doporučuji společnost pro partnerství ať už při koupi či prodeji nemovitosti. Osobní zkušenost s paní Hozovou pro mne byla milým “obchodním” překvapením.

Výborná spolupráce při koupi bytu. Proběhlo vše hladce bez jakýchkoliv problémů. Společnost mohu doporučit.

Moc děkuji za profesionální přístup pana Svitáka,skvělou komunikaci a následné dořešení pronájmu  .Kdyby šlo dát sto hvězdiček tak jsou tady.

Chtěli bychom srdečně poděkovat ředitelce Realitní kanceláře paní Bc. Hozové za opravdu profesionální a lidský přístup při prodeji rodinného domku. Od prvního setkání až po ukončení prodeje domku, vyjadřujeme  obdiv, ochotu, vstřícnost kdykoliv přijet, poradit, pomoct. Přejeme hodně spokojených zákazníků, mezi které patříme i my - Petrášovi

Děkujeme za prodej našeho bytu, paní Hozová byla naprosto úžasná a profesionální. Vřele doporučujeme.

Perfektní spolupráce, profesionální přístup, rychlé jednání, výborná komunikace. Doporučuji.

Od prvního setkání až po finální prodej bytu máme jen slova chvály.
Po první schůzce vás nikdo nikam netlačí, lidský přístup, kdykoliv můžete zavolat, napsat, hned dostanete odpověď. Naši pejsci si ji hned oblíbili a paní Hozová si oblíbila je. Nemá problém spolupracovat s "konkurencí", i když se konkurence zachovala hrozně. A navíc prodejem bytu to nekončí, je tady pro vás i potom.
Můžeme jen doporučit.

Jsou lidé, kteří Vám vstoupí do života a už v něm navždy zůstanou.Přesně takové jsou dvě úžasné dámy z této realitní kanceláře.Eva Hozová a Petra Křenková.Profesionalní a lidský přístup jsou u nich na prvním místě . Dokáží poradit, naslouchat i podat pomocnou ruku..Bylo mi ctí Vás obě poznat a díky Vám získat vysněné bydlení.Ještě jednou Vám z celého srdce děkuji za vše co jste pro mě udělali.